Display #
Title Author Hits
A mund të marr shtatzënë gjatë menstruacioneve ose ditën e parë pas admin 833
Anemia në shtatzëni - hemoglobina e ulët rrezikshme për shëndetin e nënës dhe fëmijës admin 3761
Bloating ose fryrje gjatë shtatzënisë si të përballen me atë admin 225
Çfarë është CTG gjatë shtatzënisë dhe se si për të deshifroj rezultatet e kardiotokografike admin 3922
Çfarë është endometritis kronike dhe më e rrezikshme gjatë shtatzënisë admin 399
Çfarë mund të jetë e rrezikshme pilula e abortit admin 1435
Çfarë ndodh nëse keq lënduar ulët mbrapa gjatë shtatzënisë dhe pse është e rëndësishme për të parë një mjek në kohë admin 179
Cystitis gjatë shtatzënisë shkaqet, diagnoza, trajtimi admin 289
Diagnoza prenatale e sëmundjeve të trashëguara në shtatzëni admin 1103
Diagnoza shumë herët e testit të gjakut shtatzënisë për HCG admin 497
Dysplasia epiteliale i qafës së mitrës dhe shtatzënisë A ka një shans admin 726
Endometrioza dhe Shtatzënia - a ka një shans admin 1211
Erozioni i qafës së mitrës dhe shtatzënisë, ajo e rrezikut admin 312
Fibroids mitrës dhe shtatzënia - është më mirë për asgjësimin ose trajtim pa kirurgji admin 627
Humbura simptomat abortit, shkaqet dhe pasojat admin 851
ICSI fekondim - një shans për një jetë më të vogël admin 648
Lista e gjërave në spital duke u përgatitur për t'u bërë nënë admin 235
Mëllenjë në shtatzëni është një kërcënim admin 245
Mund gratë shtatzëna ngjyrë flokësh admin 274
Mund gratë shtatzëna prerë flokët e tyre admin 248
Pengim Tubali në hetimin mbështjelljes shkaqet, simptomat dhe metodat e trajtimit admin 320
Polyhydramnios në shtatzëni është nëse ky rrezik admin 2101
Rreziku i klamidia në shtatzëni arsyeja pse ajo është e rëndësishme për të diagnostikuar dhe trajtuar sëmundjen admin 319
Sa e rrezikshme toxoplasmosis gjatë shtatzënisë admin 939
Se sa për të trajtuar dhimbje koke të rënda gjatë shtatzënisë admin 221
Shenjat e shtatzënisë ektopike dhe parashikimet admin 218
Si për të trajtuar mëllenjë kronike në gratë admin 220
Si për të trajtuar një kullojnë hundët gjatë shtatzënisë - të shpëtoj prej hundë hipotekuar admin 210
Si të humbni peshë pas lindjes gjashtë muaj një sërë ushtrimesh dhe dietë admin 273
Si te zgjidhni një krevat fëmijësh për një porsalindur Cila është më e mirë - e zakonshme, me lavjerrës ose transformator admin 287
Simptoma shtatzënisë alergji, diagnoza, trajtimi admin 211
Steriliteti në gratë - shkaqet kryesore, diagnoza dhe trajtimi admin 762
Trajtimi i mjeteve juridike fibroids mitrës popullore për të kuruar ose për të dëmtuar admin 260
Trajtuar trashje gjatë shtatzënisë, ajo duhet të trajtohet admin 239
Trego pas cezariane - të kujdesen, ndërlikimet e mundshme admin 233
Varices gjatë shtatzënisë problemit që duhet të jenë në roje admin 209
Vezore polycystic simptomat, diagnozën dhe metodat moderne të trajtimit admin 724
Vitaminat për gratë shtatzëna - janë më të mirë në dispozicion admin 853
Vlera e acidit folik gjatë shtatzënisë - pse gratë shtatzëna vitaminë B9 admin 319
Zemrat fibrocystic gjirit - si të njohin një kërcënim të vdekshëm admin 408

Subcategories