Ushtrimet më të mira për humbje peshe lyashek në shtëpi


Sa spears thyer në djegien lokale yndyrë. I nderuar Profesor Seluyanov gjithë, babai i trajnimit durim rus, beson se është e mundur. Vetëm për të hequr dhjamin nga lyashek ju duhet të bëni diçka si ski profesionalisht ose të kandidojë. A nuk mendoni se do të bëjë diçka me dy fëmijë dhe punë të përgjegjshme?

Përmbajtje

 • Mythbusters ushtrim apo pse ju nuk e ndihmoni
 • Si për të hequr dhjamin e tepërt nga lyashek: Realiteti

Pra, arritjet tuaja shërbimeve të cosmetology moderne, dietë të uritur, i cili, siç e dini, koha nuk është e nevojshme, vetëm vullnet dhe kënaqësitë e tjera. Palestër drejtuar një premisë krejtësisht të ndryshme. "Cut" nga diku në yndyrë dhe të marrë një harmoni të ekuilibruar vetëm ndodh. Ju vetëm mund të humbni peshë të natyrshme "kudo."


Mythbusters ushtrim apo pse ju nuk e ndihmoni

Uluni disa ditë në rrjetet sociale, dhe ju do të gjeni ushtrimet e mëposhtme për humbje peshe lyashek:

Joreale ndihmon për të hequr qafe yndyrë running. Sigurisht, nevoja për të drejtuar dhe të shkund çdo ditë, tejkalimin e vetë për 1 orë. Përndryshe, yndyrë djeg nuk do ... Ju nuk mund të kandidojë? Të bëjë diçka si ecje përpjetë në një punë rutine. Shuma? Regjistrohu për gjimnastikë, dhe hidhen atje për një orë në ditë. Nuk ka kohë? Litar shërbimin tuaj;

Sigurisht, për të bërë mahi, si pa to, sepse djeg yndyrë vetëm ku ne ndjeni një ndjesi djegie. Pra, pas një ore e drejtimin shtrihem në mat dhe të kryejnë ijet e para alokimit të lart dhe anash deri në këmbë bie, dhe pas tij, por nga ana tjetër, dhe pastaj "bien" fytyrën poshtë dhe për të rritur këmbët tuaja deri, lodhje mollaqe.

Dhe pastaj - përsëri në anën tjetër, "e sipërme" këmbë në fokus, "më të ulët", - ngritjen e nivelit të belit. Para djegie, dhimbje deri ushtrimit urryer. A mendoni se kjo është? Jo, tani ne duhet të ngrihen dhe të bëjnë 100-200, por më mirë - squats më shumë pa pesha. Mundësisht në krimbur për reflektim dhe ijet e këmbëve. Oh, dhe nuk e shikojnë trupin, por ju jeni në këmbët tuaja, si edhe.

Dhe tani dal nga tema nga sarkazëm dhe ironi, shpresoj se të gjithë e kishin një shaka të mirë. Kjo "punojnë në veten" për disa muaj mund të shkaktojë ndryshime në trupin e një të rrituri dhe gratë me kusht të shëndetshme:

 • inflamacion i nyjave, me të gjitha simptomat e artritit. Puna Mnohopovtornyh aq e keqe se kjo nuk është fiziologjike. Në natyrë njeriu ka bërë përpjekje dramatike të shpejtë, pastaj e zuri gjumi me lëvizjet e ngadaltë natyrore. Të bësh 100-200 prysedov ju pëlqen, kaloni pasditen duke u përpjekur të kërcejnë në një degë. Në mënyrë të qartë, kjo ishte shumë edhe për lashtë që thonë për ne;
 • Qëndrimi në llojin behovomu. Drejtimin - një peshë të madhe rekreative, por duhet të kombinohen, të paktën pull-ups, push-ups dhe pika ndaj slider një pikë, tani nuk zbuluara në pasqyrë "BalkanWebs" - lordosis, kraharorit lakuar prapa dhe supet janë përpara. Shkeljet e sjellje dhe promovuar klasa e zakonshme, kështu që chipping këmbët Mahama në palestër ndihmon të varfërve të shpëtoj prej tij;
 • lëndimet holenostopov shoku nga running. Për të drejtuar mirë, që duhet të ecin. Dhe jo në këmbë 12-cm e "hooves" dhe në këpucëve që lejon këmbë për të kryer funksionin e tyre natyror dhe nuk shkaktojnë sprains. Nëse ju kërcejnë gjatë gjithë ditës në një këpucë zyra në punë, dhe në afat të mbrëmjes në rrugën e duhur për të hequr dhjamin nga lyashek shpejt mund të ndjeni dhimbje në këmbë ripërtypet shtojcën në këmbë. Dhe kjo do të përparojë vetëm;
 • shkelje të hahet lloj sjellje "sindromi aerobe." Problemi i vogël - profesion Mahama në qilim për trupin tonë nuk ka pushtet, dhe aerobe. Ata le të kalojnë një bandë energji karbohidrate. Dhe rrit oreksin. Forcë. Që ata janë të shoqëruara zakonisht me dietë keq-konceptuar stilit "1000 kalori në ditë dhe karbohidratet të ulët," të gjithë së bashku çon në faktin se ruse-folëse në internet mori emrin qesharak "zazhory."

Në fund, duke humbur peshë vjen në frymën "dy javë në një dietë dy javë -. Majmëri si yndyrë nuk është duke shkuar larg" Ju arbitrarisht mund të trajtoni këto fjalë, por të gjithë së bashku është një skemë e shkëlqyer e shkatërrimit të vetë dhe të drejtat e konvertimit në të konsumatorëve me vullnet të dobët kremik simpatik dhe të mrekullueshme programeve palestër dietat mbi lëngje gjelbër. Nuk është çudi që privojnë lirinë në sekte totalitare praktikuar agjërimin dhe mbingarkesën fizike.

Shkuarja në një klub palestër dhe duke u ulur në një dietë, ne nuk duam atë, e drejtë? Se progresi në të mirë, duke punuar të gjitha thjeshtësi.

Si për të hequr dhjamin e tepërt nga lyashek: Realiteti

Së pari ju duhet të harrojmë fjalën "liashko" në lidhje me veten. Ashtuquajtura hip në kalë vrapimi, dhe pastaj një zhargon të veçantë DJ. Gjëja e dytë për të bërë - dorën e hekurt të një shtrydhje të gjithë mendimet në "Unë jam yndyrë, unë kafshët e fermave me zgjedhje, unë nuk mund të ndjekin një dietë."


Dietat Stupid me 1200 kcal mund të ndiqni vetëm krijuesit e tyre, dhe se gjatë dhe të pakënaqur. Harrojeni. Atëherë është e nevojshme për të zvogëluar toksike për të komunikuar me miqtë e saj në minimum. Kush janë ata? Kjo vajzë e bukur që për fat të mirë ju them se do të ishte mirë për të humbur peshë në hips, dhe në përgjithësi të ndaluar të hahet, nëse është e mundur në të gjitha. Dhe të heqë dorë kohës së lirë e fotografive dhe shqyrtimin e celulitit në kërkim për ta.

Ata e bënë? Tani nabyrayemosya durim dhe të marrë atë humbje peshe shpejtë nuk është e shëndetshme dhe që djeg dhjamin në mënyrë të barabartë të gjithë trupin.

Tjetra, të kryejë si më poshtë:

 1. kërkoni për ndonjë ushqime Llogaritësi kalori për humbje peshe, e cila pëlqen. Ne bëjmë llogaritjet, dhe vendosur app e telefonit për mbajtjen e ngrënies. Blej elektronike peshë 200-300 g, ata vënë në një thes;
 2. peshojnë dhe e konsiderojnë çdo gjë që hyn në trup. A nuk bie në gjendje histerike, dhe nuk refuzojnë ushqimin krejt. Hani, e konsiderojnë bërë konkluzione. Përfundimisht ju kuptojnë se frapuchino dhe roll - jo vakt të mirë në botë, për shkak të kalorive të tilla ju mund të hani mjaft një biftek të mirë me patate dhe perime, si dhe një pjesë të vogël të çokollata nuk është saturating, dhe gëzimin e saj, sigurisht. Ju lutem mos u ngut, të gjitha vjen me përvojë numëruar kalorive;
 3. zapysuyemosya në dhomën e energjisë. Kjo nuk është një vend ku vajzat janë duke u përpjekur për të bërë sport në makina shkrimi hidraulike dhe ku djemtë e rritur bar për vetullat në magnez. Ju jeni frikësuar? Dhe nuk duhet, gratë gjithmonë i mirëpritur atje. Nga rruga, klasa përvojë në dhomën e burrave "freskuese" Perceptimi i paraqitjes dhe shton të paktën 5-6 njerëz në një rreth miqsh;
 4. nuk janë në kërkim për një trajner i cili mund të japë ushtrime themelore dhe teknikat përmes investimeve të vogla financiare bindur atë të domosdoshmërisë për të punuar me ju. Vetëm ju lutem, nuk e përmend "humbje peshe në hips" dhe zhargon të tjera me shkëlqim. A doni të galiç, tërheq, shtypni, pull-ups, dhe të bëjë atë si të saktë dhe pa lëndime;
 5. vënë teknikë dhe pune fuqinë, mos harroni të numërimin e kalorive. Përgjatë 30 minuta çdo ditë kushtoj Budallenjtë aktivitet fizik. Për shembull, në qoftë se ju normalisht duke ecur qen? Kafsha e dobët dëshiron për të drejtuar dhe për të sjellë shkopin, jo sedately ecin në qoshe të shtëpisë dhe përsëri në treshe. Në përgjithësi, ju nuk mund të rri rreth e rrotull për gjysmë ore trajnerët eliptike, dhe për të bërë këtë është e bukur për ju personalisht;
 6. vazhdojnë të numërimin e kalorive. Kjo aftësi mund të shkoni për nivelin "intuitiv" në të ardhmen, por tani për tani ne duhet vetëm të mësojnë për të inteligjente kontrolluar ushqimin, nuk hysterically zakydatysya supë selino e gjelbër me paraqitjen e edemë në gjysmën e dytë të ciklit;

Unë nuk më pëlqen dhe dëshironi të humbni peshë në hips effortlessly? E pra, ju mund të shkoni në një dietë përsëri, dhe të pranojë faktin se së bashku me hips shkuar gjinjtë zmarniye fytyrën prorizatymutsya dhe rrudhat. Pra, ne do t'ju them është se kam qenë shumë herë, dhe ju nuk e pëlqen atë. Prandaj, është koha për të provoni diçka të ndryshme. Për fat të mirë, trajnimi forca mund të shpenzohen vetëm 3 orë në javë, llogaritjet dhe peshon merr rreth 3-5 minuta para çdo vakt. Por duke praktikuar këtë, ju do të fillojnë të respektojnë veten dhe trupin e tyre të ndaluar të marrin në konsideratë se si konfuzion gjenetik me kofshët e trasha. Ju mund të respektojnë veten për atë që ju po bëni. Dhe kjo është - një hap i madh për të shëndetshme vetë-respekt dhe mirëqenien. Oh, dhe plazhi vetë do të duken shumë më të gëzuar.