Dhurata unike për Vitin e Ri, i cili do të papritur ju


Ka vjen një kohë për t'u përgatitur për festat e Vitit të Ri. Është koha bujë argëtim dhe pritja e mrekullive. Kjo festë është diçka fantastike, dhe unë dua familjet dhe të dashurit, miqtë dhe kolegët për të paraqitur një dhuratë të pazakontë dhe të paharrueshëm.

Përmbajtje

  • Dhurata për një vajzë e re?
  • Dhe në qoftë se ju doni të bërë përshtypje?
  • Dhurata e Krishtlindjeve për kolegët
  • Dhuratë e pazakontë shtëpiake dashur
  • Dhurata e Krishtlindjeve për të vegjëlve

Një dhuratë që do të jenë të dobishme në ekonomi dhe jo banal si një kuti me çokollata me një grua dhe disa çorape të ngrohtë për burrat. E pra, kjo mbetet për të zgjedhur dhuratën origjinal (dhe të shtrenjtë) për Vitin e Ri, i cili do të jetë një burim i humor të mirë të gjithë 12 muajt e ardhshëm.


Dhurata për një vajzë e re?

Vajza rrëmujë jote e përjetshme në dhomë, kozmetikë shtrirë në grumbuj në raftet dhe tavolinë? Dërgo një dhuratë e saj të dobishme dhe të pazakontë për Vitin e Ri për vajzat që do të bëhet një depo pazëvendësueshëm i kozmetikës, dhe të gjithë paqes tjetër e garancisë dhe rendit në shtëpi. Ky organizator veshje për kozmetikë dhe pajisje.

Ajo më shumë se dhjetë degët e madhësive të ndryshme - të gjitha të cilat përshtaten pluhur, rimel, tuba kuq buzësh me kozmetike, kombinezon dhe barrettes çdo Fashionista.

Degët e qartë - mund të shihni se ku është. Dhe ajo do të marrë një minimum të hapësirës magazinimit në shtëpi - një veshje verore në një hallkë në dollap.

Ju nuk mund të jetë i kufizuar në një fustan-organizator për një dhuratë! Në çdo vajzë, duhet të ketë të paktën dy! Për bizhuteri, rruaza, zinxhirët dhe rrathë janë një stil të veshjes.

Një dhuratë origjinale dhe funksionale për Vitin e Ri do të ul receptorin e telefonit me kujdes në një rresht është një zinxhir dhe ata kurrë nuk do të ngatërrohet.

Dhe në qoftë se ju doni të bërë përshtypje?

29 $ në thinkgeek.com

A keni parë ndonjëherë kënduar burimet? Tregojnë magjike. Avionët e ujit Shkod ngjyrë në ngjyra të ndritshme vallëzimi në kohë për muzikë. Duke kërkuar në të gjithë këtë, humor rritet, ekziston një ndjenjë e kremtimit. Kjo shfaqje është diçka si fishekzjarre të Vitit të Ri, kur i zi qielli shpërthimet zjarri lule ngjyrë.

Por ju mund të gëzojnë muzikë dhe ngjyra të ndritshme, pa lënë në shtëpi. Për ta bërë këtë, të blerë origjinal kolonën e ujit - një e madhe dhuratë e Vitit të Ri për fëmijët dhe të rriturit.

Kur muzikën tuaj të preferuar në kolona, ​​avionëve të ujit do valle valle ritmike dhe muzikë të lehta do të shtojë të bojës. Sigurisht, kjo nuk është kënduar burime Sochi, jo qëllimin, por origjinale dhe kompakt kolona e ujit do të, pa lënë në shtëpi, të bëjë pushime të Vitit të Ri të ndritshme dhe më të gëzuar. Ata hanë nga e zakonshme USB.

69 $ në momastore.org

Shikon me dizajn origjinal - edhe një dhuratë të mirë për Vitin e Ri. Orë muri dizajn projektuar nga Milton Glaser, një projektuesi i famshëm amerikan grafik (ai që shpiku njohur botërisht Nju Jork logo «I ♥ NY»).

Watches dhe të ndritshme në të njëjtën kohë ata nuk kanë asgjë shtesë. Ata tregojnë kohën në një format të pazakontë - një disk rradhës me një vrimë tregon një orë, dhe një shigjetë të vetme të kuqe - minuta.

Dashamirët e dhuratave pazakontë për Vitin e Ri ka të ngjarë të apelojnë.

152,00 $ në momastore.org

"Dritë Trajnimi dhe errësira nevchennya" - e njohur nga fëmijëria gjitha proverbave. Kjo fjalë e urtë është llamba e shumë e përshtatshme të lëvizshëm e projektimit të pazakontë në formë libri. Në formën e kombinuar - një libër i vogël, por kur ju të hapur atë ty - Page dritë të shkëlqejë drita dhe të ndriçuar të gjithë rreth.

Llamba është mundësuar nga një bateri që ofron operacion të pandërprerë deri në 8 orë, kështu që ndriçimi nuk është i lidhur me prizë praninë.

Llambë libër mund të varur në dhomën e tij pranë shtratit, vënë në tavolinë për ndriçim dokument pune bashkangjitur një sipërfaqe magnetike, ju mund të marrë rrugë në mbrëmje - për të krijuar një atmosferë romantike për një shëtitje me vajzën. Dhuratë e pazakontë për djalin e Vitit të Ri, vajzë, gjyshja, gjyshi - zgjidhje fleksibile për shenjtërimit të errësirës.

Dhurata e Krishtlindjeve për kolegët

12 $ latestbuy.com.au

Pjesa më e madhe e kohës së tij kalojmë në punë, dhe njerëzit ne punojmë me të çdo ditë, krah për krah gjatë gjithë vitit - pothuajse familjen tonë të dytë.

Për tubime të korporatave pas javës së punës është grup i dobishëm origjinale e gota birrë.

Syzet bërë prej qelqi borosilicate dhe do të mbajë temperaturën birrë të ftohtë është shumë më e gjatë se gastare zakonshme qelqi dhe design interesante në formën e një shishe përmbysur do të shtojë kompani fun.

29 $ në latestbuy.com.au

Nëse shefi juaj është një njeri, dhurata origjinale Krishtlindjeve për atë mund të jenë syzet e pazakontë si një diamant faceted. Ideal për shpirtrat duket uiski.

Nëse shefi juaj ka një ndjenjë e humorit dhe vlerëson luksoze, pastaj dhurata juaj e apelit për atë shpirt.

Vendosur bërë edhe prej qelqi borosilicate dhe paketuar në një kuti të zezë kamoshi luksoze sewn.

Dhuratë e pazakontë për shtëpiake Vitit të Ri preferuar

13 $ në amazon.com

Marrja darkë familjare nuk është gjithmonë një shfaqje spektakolare. E pra, meshkujt kanë një shans për të ndryshuar çdo gjë). Jo të shtrenjta, dhurata origjinale dhe të dobishme për fermë. Ne nuk do të fshehin, nuk janë fotografitë më të sinqertë)

Tani pronari nuk do të jetë mërzitur vetëm në sobë, burri i saj i siguroi vëmendjen! Dërgo Prodhuesit një shans dhe vajzat - mundësi për burrat.

Ata thonë se ju mund të shpenzojnë orë duke kërkuar në zjarr, ujë dhe punojnë personi tjetër, dhe të kërkoni në valë tenxhere në ujë, e cila të zier dumplings preferuar kur sobë është një gëzim i tillë, njëqind herë më interesante!

29 $ në thinkgeek.com

Dhe për tifozët e seri "Teoria e Big Bengut", mund të japë një të ngrohtë batanije stilit Soft Kitty, e cila do të ngrohtë ata nga dimrit të ftohtë. Por pled jo e thjeshtë, por me mëngë!

Përfundoi në të për të pirë çaj, duke mbajtur një libër ose një largët TV, dhe në të njëjtën kohë të armëve dhe supet janë ngrohur.

Kjo dhuratë e pazakontë e Vitit të Ri do të sjellë ngrohtësi dhe rehati për të dashur dhe miqtë tuaj. Në fakt të gjithë dashnorët e pazakontë, është që të shikojmë nga afër në thinkgeek.com.

Dhurata e Krishtlindjeve për të vegjëlve

21 $ në amazon.com

Kënaqësi e madhe - për të dhënë dhurata për fëmijët. Lodër origjinale zhvillon imagjinatën dhe interesin e fëmijëve. Piano lodër do të jetë dhuratë e mrekullueshme origjinale për një fëmijë në vitin e ri dhe do të bëhet instrument i tij i preferuar.

Kur fëmijët klikoni mbi çelësat ngjyrë, ata jo vetëm të dëgjojnë muzikë, por të shohim se si nga turbinat merr off fishekzjarre me yjet ngjyra.

Në krye të një piano mbuluar me një kupolë transparente se yjet nuk janë të shpërndara nëpër apartament. Nëse fëmija juaj është mjaft e vjetër që të mos gëlltitni pjesë të vogla të lodrave, kube mund të hiqet dhe do të lejojë që fëmija të mbledhë yjet, të cilat janë të shpërndara në lojë.

61 $ në amazon.com

Nuk është sekret se në botën e sotme më të kërkuar dhe të paguar profesion programues. E pra, kjo është koha për të filluar të rritet një gjeni të vogël. SmartLab Lodrat Kompania ofron robot lira programueshëm për fëmijët nga 8 vjet.

Lehtë për të mësuar aftësitë udhëzim lejon ndërtimin e programeve kompjuterike arkitekturë, dhe mundësinë për të regjistruar zërin tuaj dhe të mbajnë ngarkesa të vogla të bërë mësimin më të fun shënim dhe më të paharrueshëm.

Në bujë Vitit të Ri kujtuar bukurinë dhe origjinalitetin e dhuratat tuaja. Shiko për ide të reja dhe të kënaqem dashurit e tyre performancë të pazakontë të gjërave të zakonshme. Dhe çfarë është dhurata më e pazakontë për Vitin e Ri që keni marrë?